Acil Sağlık Sigortası
Satın Al
Acil Sağlık Sigortası

Benim Ailem Sigortası

Benim Ailem Sigortası, sizi ve ailenizi kazalara karşı korurken; sizin, eşinizin, çocuklarınızın ve birlikte yaşayıp bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin, hizmetlilerin ve evcil hayvanlarınızın, üçüncü kişilere verebilecekleri maddi ve bedeni zararları da karşılayan bir sigortadır...

Çocuğumun Eğitimi Sigortası

Çocuğumun Eğitimi Sigortası, velinin kaza sonucu yaşamını kaybetmesi veya daimi maluliyeti durumunda, çocuğun eğitim giderlerini eğitim süresince ödemeyi garanti eden sigortadır...

Benim Evim Sigortası

Benim Evim Sigortası, ister ev sahibi olun ister kiracı, evinizi, bina ve içindeki eşyalarınızı kazalara karşı koruyan geniş kapsamlı bir ev sigortasıdır...

Benim Arabam Sigortası

Benim Arabam Sigortası, aracınızı ve sizi kazalara karşı koruyan geniş kapsamlı araç sigortasıdır...

ACİL SAĞLIK SİGORTASI

Acil Sağlık Sigortası, acil tıbbi müdahale gerektiren bir durumla karşılaşmanız durumunda tedavi amaçlı yapılması gereken harcamalarınızı güvence altına alan acil durum sigortasıdır.

Teminatlar:

 • Acil Cerrahi Yatış Teminatı:
  Acil durum nedeni cerrahi müdahale ve/veya yatış gerektiren durumlarda, cerrahi müdahale ve/veya yatışa ilişkin ameliyathane, operatör, narkozitör, asistans, narkoz, ilaç ve sarf malzemeleri giderlerini teminat altına alır.
 • Acil Dahili Yatış Teminatı
  Acil durum nedeni ile ameliyatsız yatışlara ve/veya sigortalının yatmasını gerektirmeyen cerrahi ve ortopedik müdahalelere ait konsültasyon ve doktor ücretini, kan ve kan plazması dahil gerekli malzeme, oksijen, anestezi, alçı ve dikiş uygulaması kullanılması doktorlarca gerekli görülen standart korse ve ortopedik destekleyiciler, bandaj, sargı, pansuman, enjeksiyon vb. giderleri, elektrokardiyografiler, röntgen, MR, tüm diagnostik laboratuar testleri ve hasta bakım hizmetleri giderlerini teminat altına alan sağlık sigortasıdır.
 • Oda/Yemek Teminatı:
  Acil sağlık sorunları nedeni ile sigortalının hastanede yattığı her tam gün için oda-yemek ve hemşirelik hizmetlerine ait günlük giderleri teminat altına alır. Bu teminat 30 günle sınırlıdır.
 • Yoğun Bakım Teminatı: Acil durum nedeniyle sigortalının hastanede yoğun bakım ünitesinde geçirdiği her tam gün için yoğun bakım hizmetlerine ait günlük giderleri teminat altına alır. Bu teminat yıllık 30 günle sınırlıdır.
 • Ambulans Hizmetleri Teminatı:
  Sigortalının T.C sınırları içerisinde teminat kapsamındaki bir hastalık ve/veya kaza nedeniyle bulunduğu yerden yerel ruhsatlı bir kara ambulansı ile en yakın tam teşekküllü hastaneye, hastaneden eve (sigortalının Medline tarafından ilgili hastaneye taşınmış olması durumunda geçerli olmak koşuluyla), evden hastaneye taşınması veya Sigortalıyı tedavi eden doktorun zorunlu görmesi ve Medline alarm merkezi tarafından onaylaması halinde; bulunduğu il ve hastaneden bir diğer il ve hastaneye, kara ambulansı ile taşınması için gerekli organizasyon ve nakil masrafları teminat altına alınmaktadır. Hava ambulansı ile taşınması sırasında ki nakil masrafları sigortalıya ait olmak kaydı ile organizasyon masrafları karşılanır.
 • Check-up Hizmeti Teminatı: Sigortalı ve/veya sigorta kapsamına dahil edilen kişiler talep etmeleri ve primini ödemeleri durumunda hiçbir rahatsızlık olmadan ya da belirli bir hastalığı düşündürmeyecek kadar hafif önemsiz şikayetlerde yapılan genel ve kapsamlı sağlık taramasından (check-up’tan) geçirilecektir. Check-up hizmetinde aşağıda belirtilen hizmetler sunulacak ve işlemler sonucu elde edilen kişiye özel sağlık bilgisi sigortalı ile paylaşılacaktır:
   Akciğer Grafisi
   EKG
   Tam Kan Sayımı
   Sedimentasyon
   Kolesterol Total
   Doktor Değerlendirmesi
   Tam İdrar Tahlili
  Check-up hizmetinin sunulacağı anlaşmalı hastane/kurum bilgileri poliçe ekinde belirtilmiş olup, bu hasteneler dışında yapılacak check-up hizmetlerinde sigorta şirketinin sorumluluğu poliçede belirtilen limit kadar olacaktır. Check-up hizmeti poliçe başlangıç tarihinden itibaren 3 ay sonra kullanılabilecektir.

Ayrıntılı bilgi için 0850 250 7500 numaralı hattı arayabilirsiniz.


GENEL ŞARTLAR

Acil Sağlık Sigortası genel şartlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Acil Sağlık Sigortası


ÖNEMLİ NOKTALAR
  Tek bir Acil Sağlık Sigortası poliçesi ile tüm aile bireylerini acil vakalara karşı teminat altına alma imkânı.
  Acil durum nedeniyle yapılan cerrahi müdahalelerde ameliyathane, operatör, narkozitör, asistans, narkoz, ilaç ve sarf malzeme giderleri teminat altındadır.
  Acil sağlık sigortaları nedeniyle ameliyatsız yatışlarda ve müdahalelerde konsültasyon ve doktor ücreti, gerekli malzeme, oksijen, anestezi, bandaj, sargı, pansuman, enjeksiyon vb. giderleri, elektrokardiyografiler, röntgen, MR, hasta bakım hizmetleri için yapılan harcamalar teminat altındadır.
  Acil durum nedeni ile sigortalının hastanede yattığı her tam gün için oda-yemek ve hemşirelik hizmetlerine ait giderler teminat altındadır.
  Sigortalı ve/veya sigorta kapsamına dahil edilen kişiler isteğe bağlı olarak alabilecekleri ücretsiz check-up teminatı ile anlaşmalı kuruluşlarda genel ve kapsamlı check-up’tan geçirileceklerdir.
  Acil durumlarda hizmet veren anlaşmalı hastane/polikliniklerimizi acil sağlık sigortası kapsamında olmayan sağlık harcamalarınız için kullandığınızda size özel indirimlerden yararlanma imkânı.
  Acil durumlarda yararlanılacak ambulans hizmetleri
  Acil durum nedeni ile sigortalının hastanede yoğun bakım ünitesinde geçirdiği her tam gün için yoğun bakım hizmetlerine ait giderler de teminat altındadır.