Kredi Kartı Sigortası

Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Teminat altına alınmış olan risklerin gerçekleşmesi halinde, riskin gerçek- leştiği andaki kredi kartı borcunuzu güvence altına alan sigortadır...

Geçici İş Göremezlik Sigortası

Sizi kaza sonucu yaşam kaybı veya sürekli sakatlık ile hastalık veya kaza nedeniyle geçici olarak iş görememe durumlarına karşı güvence altına alan sigortadır...

Benim Arabam Sigortası

Benim Arabam Sigortası, aracınızı ve sizi kazalara karşı koruyan geniş kapsamlı araç sigortasıdır...

Benim Evim Sigortası

Benim Evim Sigortası, ister ev sahibi olun ister kiracı, evinizi, bina ve içindeki eşyalarınızı kazalara karşı koruyan geniş kapsamlı bir ev sigortasıdır...

KREDİ KARTIM GÜVENDE SİGORTASI

Kredi Kartım Güvende Sigortası çantanızda ya da cüzdanınızda taşıdığını tüm kredi kartlarınızı, kimliklerinizi, mücevheratlarınızı, cep telefonunuzu, nakit para ve seyahat biletlerinizi kapkaç/gasp neticesinde çalınma durumuna karşı teminat altına alan ve size asistans hizmetleri sağlayan kredi kartı güvencesidir. Kredi Kartım Güvende Sigortası ile aynı zamanda sigortalının kaza neticesinde vefat etmesi veya sürekli sakat kalması durumlarında tazminat ödemesi yapılmakta, kaza neticesinde gereken tedavi masrafları karşılanmakta ve hukuki uyuşmazlıklarda dava masrafları güvence altına alınmaktadır.

Kredi Kartım Güvende Sigortası sizi aşağıdaki hallerde teminat altına alır:

 • Ferdi kaza sigortası teminatı:Kredi kartı sigortanızın sizi beklenmedik kazalara karşı teminat altına alır:
  1. Yaşam kaybı,
   Sürekli sakatlık,
   Tedavi masrafları,
 • Hırsızlık / Kapkaç teminatı: Günlük yaşamınızda üzerinizde bulundurabileceğiniz kredi kartı, cüzdan, çanta kimlik belgeleri, cep telefonu, nakit para, seyahat biletleri ya da mücevharatların gasp veya kapkaç sonucunda çalınmasından doğan maddi zararlar, ilgili resmi makamlardan alınacak belgelerle (karakol zaptı) ispatlanması koşuluyla güvence altına alınır.
  1. Ehliyet, nüfus cüzdanı, pasaport vb. kimlik belgeleri için tazmin edilecek bedel, sigortalının söz konusu belgeleri yeniden temin etmek için yapacağı belgelenmiş masraflardır.
   Teminat kapsamına giren bir olay sonucu seyahat biletlerinin kullanılamaz hale gelmesi durumunda bilet ücretlerinin karşılığı ödenir.
   Kredi kartları için tazmin bedeli ise, kötü niyetli kişiler tarafından kredi kartlarının kullanılması nedeniyle kartı veren kuruluş tarafından yaptırılan mevcut sigorta teminatına girmeyen ya da limitlerini aşan talepleri kapsar. Ancak Kredi kartı ile ilgili bir durumda sigortalının olayın gerçekleşmesini takiben en geç 6 saat içersinde kredi kartını veren kuruluşa ihbarda bulunduğunun belgelenmesi zorunludur.
 • Hukuksal koruma sigortası teminatı: Kredi Kartım Güvende Sigorta sözleşmesinin kapsadığı konularda, taraf olduğunuz hukuksal uyuşmazlıklarda, vekalet ücreti, dava masrafları gibi giderler teminat altına alınır.
 • Kredi kartı asistans: Kredi Kartım Güvende Sigortası’nın kapsamına dahil edilen aşağıdaki asistans hizmetlerinden tek bir telefon ile (0850 250 7500) tüm dünyada yararlanabilirisiniz:
  1. Yurtdışında Acil Nakit Avans
   Kayıp Bagajların Bulunması
   İletişim Masrafları (Çalıntı Kart Bildirimi)
   Yeni Kart Sipariş Hizmeti
   Çalıntı Kredi Kartlarının İptali
   Otel Faturaları İçin Avans Ödemesi
   Seyahat Biletleri Yenilemesi İçin Avans
   Acil Tıbbi Danışmanlık
   Acil Ambulans ve Tıbbi Nakil
   Yol Yardımı ve Çekici Hizmeti
   Konut Yardımı ve Çilingir Hizmeti
   İdari Asistans

Ayrıntılı bilgi için 0850 250 7500 numaralı hattı arayabilirsiniz.


GENEL ŞARTLAR

Kapkaç Sigortası kapsamında bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linklerden ilgili genel şartlara ulaşabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları

Hırsızlık Sigortası Genel Şartları

Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları


ÖNEMLİ NOKTALAR

  Sizi hem kazalara hem de sebep oldukları maddi zararlara karşı koruyoruz
  Kredi Kartım Sigortası ile kapkaç esnasında oluşabilecek kazalar sonucu meydana gelebilecek yaşam kaybı ve sürekli sakat kalma durumu güvence altına alınırken, tedavi masrafları da limitler dahilinde karşılanmaktadır. Kimlik belgeleri, kredi kartları, cüzdan, çanta cep telefonu, nakit para, mücevherat ve seyahat biletlerinin kapkaç sonucu çalınması durumunda maddi zararlar da seçmiş olduğunuz limit dahilinde güvence altına alınmaktadır.
  Çeşitli Taksit İmkanları
  Ödemenizi size en uygun olan şekilde yapabilmeniz için kredi kartına taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.
  Hukuksal koruma teminatı ile taraf olduğunuz hukuksal anlaşmazlıklarda da size güvence sağlıyoruz.
  Tek numaradan tüm kartlarınızı iptal ettirebileceksiniz. Bu şekilde çalıntı durumunda tüm kurumları tek tek aramanın getireceği zaman ve maddi maliyetlerden kurtarır.
  Kredi Kartı Asistans Hizmetleri’yle sınırsız hizmet
  Kapkaç/hırsızlık neticesinde ihtiyaç duyacağınız bir çok hizmet herhangi bir ek ücret ödemeden hizmetinizde.