Kapkaç Sigortasi

Benim Ailem Sigortası

Benim Ailem Sigortası, sizi ve ailenizi kazalara karşı korurken; sizin, eşinizin, çocuklarınızın ve birlikte yaşayıp bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin, hizmetlilerin ve evcil hayvanlarınızın, üçüncü kişilere verebilecekleri maddi ve bedeni zararları da karşılayan bir sigortadır...

Çocuğumun Eğitimi Sigortası

Çocuğumun Eğitimi Sigortası, velinin kaza sonucu yaşamını kaybetmesi veya daimi maluliyeti durumunda, çocuğun eğitim giderlerini eğitim süresince ödemeyi garanti eden sigortadır...

Kredi Kartı İşsizlik Sigortası

Teminat altına alınmış olan risklerin gerçekleşmesi halinde, riskin gerçek- leştiği andaki kredi kartı borcunuzu güvence altına alan sigortadır...

KAPKAÇ SİGORTASI

Kapkaç Sigortası, sizi kapkaç ve hırsızlıklara karşı koruyan sigortadır. Aynı zamanda ferdi kaza sigortası teminatıyla sizi diğer kazalara karşı da teminat altına alır. Kapkaç teminatıyla limit dahilinde cep telefonu, nakit para ,seyahat biletleri ve mücevherat çalınması durumunda da güvence verilmektedir.

Kapkaç Sigortası, sizi aşağıdaki hallerde teminat altına alır:

 • Ferdi kaza sigortası teminatı: Sizi beklenmedik kazalara karşı teminat altına alır:
  1. Yaşam kaybı,
   Sürekli sakatlık,
   Tedavi masrafları,
 • Hırsızlık / Kapkaç teminatı: Günlük yaşamınızda üzerinizde bulundurabileceğiniz kredi kartı, kimlik belgeleri, cep telefonu, nakit para, seyahat biletleri ya da mücevharatların gasp veya kapkaç sonucunda çalınmasından doğan maddi zararlar, ilgili resmi makamlardan alınacak belgelerle (karakol zaptı) ispatlanması koşuluyla Kapkaç Sigortası ile güvence altına alınır.
  1. Ehliyet, nüfus cüzdanı, pasaport vb. kimlik belgelerinin çalınması durumunda tazmin edilecek bedel, sigortalının söz konusu belgeleri yeniden temin etmek için yapacağı belgelenmiş masraflardır.
   Gasp veya kapkaç sonucu seyahat biletlerinin kullanılamaz hale gelmesi durumunda bilet ücretlerinin karşılığı ödenir.
   Kredi kartları için tazmin bedeli ise, kötü niyetli kişiler tarafından kredi kartlarının kullanılması nedeniyle kartı veren kuruluş tarafından yaptırılan mevcut sigorta teminatına girmeyen ya da limitlerini aşan talepleri kapsar. Ancak Kredi kartı ile ilgili bir durumda sigortalının olayın gerçekleşmesini takiben en geç 6 saat içersinde kredi kartını veren kuruluşa ihbarda bulunduğunun belgelenmesi zorunludur.
 • Hukuksal koruma sigortası teminatı: Kapkaç Sigortası sözleşmesinin kapsadığı konularda, taraf olduğunuz hukuksal uyuşmazlıklarda, vekalet ücreti, dava masrafları gibi giderler teminat altına alınır.

Ayrıntılı bilgi için 0850 250 7500 numaralı hattı arayabilirsiniz.


GENEL ŞARTLAR

Kapkaç Sigortası kapsamında bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linklerden ilgili genel şartlara ulaşabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları/a>

Hırsızlık Sigortası Genel Şartları

Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları


ÖNEMLİ NOKTALAR

  Sizi hem kazalara hem de sebep oldukları maddi zararlara karşı koruyoruz
  Kapkaç esnasında oluşabilecek kazalar sonucu meydana gelebilecek yaşam kaybı ve sürekli sakat kalma durumu güvence altına alınırken, tedavi masrafları da limitler dahilinde karşılanmaktadır. Kimlik belgeleri, kredi kartları, cep telefonu, nakit para, mücevherat ve seyahat biletlerinin kapkaç sonucu çalınması durumunda maddi zararlar da seçmiş olduğunuz limit dahilinde güvence altına alınmaktadır.
  Farklı limit alternatifleri
  İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilmeniz için farklı limit alternatiflerimiz bulunmaktadır.
  Çeşitli Taksit İmkanları
  Ödemenizi size en uygun olan şekilde yapabilmeniz için kredi kartına farklı taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.
  Hukuksal koruma teminatı ile taraf olduğunuz hukuksal anlaşmazlıklarda da size güvence sağlıyoruz.