GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Zurich Sigorta, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için Zurich Sigorta, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutmaktadır. Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir, insan kaynakları ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Zurich Sigorta A.Ş. ödül veya hediye kazandığınızı belirterek, sizlerden kredi kartı numaranızı ve/veya CVV kodunu ve/veya son kullanma tarihini paylaşmanızı istememektedir. Cep telefonunuza gelen çağrılarda, "sözde" Zurich Sigorta'dan arandığınızı belirterek, kredi kartı numaranızı, CVV kodunu ve son kullanma tarihini paylaşmanızı isteyenlerle bu bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız.

Zurich Sigorta İnternet Şubesi’ne, tarayıcınızın adres çubuğuna www.zurichsigorta.com.tr yazarak giriş yapınız. Tanımadığınız adreslerden gelen e-posta veya başka bir sayfada yer alan link’leri kullanarak giriş yapmayınız. Bu gibi e-postaları, Zurich Sigorta A.Ş. görseli yer alıyor olsa bile, dikkate almayınız.

İnternet Şubesi’nden, "Güvenli Çıkış"ı tıklayarak çıkış yapınız.

Şifreler güvenliğin vazgeçilmez parçalarıdır. Şifrelerinizi Zurich Sigorta A.Ş. personeli dâhil kimseyle paylaşmayınız.

Zurich Sigorta A.Ş. İnternet Şubesi’nde, sizlerden dijital/mobil sertifika yüklemesi istenmemektedir.

Bilgisayarınızı virüslerden korumak için anti-virüs programı kullanınız.

İnternet Şubesi’ne ortak kullanıma açık bilgisayarlardan giriş yapmayınız.

Zurich Sigorta A.Ş.İnternet Şubesi giriş sayfasında sizden cep telefonu marka ve modeli gibi kişisel bilgileriniz talep edilmemektedir. Bu tür bilgileri paylaşmayınız.

Güvenli olmayan internet sitelerinden dosya ve program indirmeyiniz.